Doğal Temizlik Ürünleri

0

Yavrucağınızı çok seviyorsunuz.Dışarıdan bir şey almaması için dikkat ediyorsunuz.Aldığınız ürünlerin içini dışını son kullanma tarihini çok iyi kontrol ediyorsunuz.

Katkısız beslenmesi için ev yapımı ürünler tercih ediyor;evde meyve suyu sıkıyor,kekler kurabiyeler hazırlıyorsunuz. Hergün belli şeyleri yemesine içmesine sağlıklı olmasına katkısız beslenmesine dikkat ediyorsunuz.

Gel gelelim yerleri misterlerle siliyor,Wc yi çamaşır suyuyla oyuyor,çaydanlıkları kireç çözücülerle yıkıyorsunuz.Çamaşırlarınızı mis gibin kokan yumuşatıcılarla,deterjanlarla yıkıyor bulaşıklarınızı parıl parıl parıldatan deterjanlara emanet ediyorsunuz.

Müjde size!Katkısız beslenmesine üstün çaba gösterdiğiniz yavrucağınız tüm bu deterjan artıklarıyla alamadığı katkıları telafi edebiliyor.Eline değmese dahi deterjanı solumasıyla ciğerleri bu zarardan sebepleniyor.

İyi durulanmayan kaplardan yiyerek midesini güzelce yıkıyor,yumuşatıcı kokulu giysilerle tenini toksinlere buluyor. Ve daha niceleri…

Bu konuyla iligili bu başlıkta bir sürü yazı yayınladım. Dilerseniz bakabilirsiniz: http://rehnuma.org/category/dogal-yasam/dogal-temizlik/

Peki Ne yapacağız? Pis mi duralım değil mi? Pis durmayacağız tabi ki ama bize ve çocularımıza zararı olmayan,sağlığımıza etkisiz temizlik malzemeleri kullanalım.

Çocuğu bir dönem çok hasta olan bir anne olarak bende bu soruyu kendime sordum ve uzun araştırmalar yaptım.

Eskiden doğal temizlik arap sabunuyla mümkünken şimdi artık bitkisel bazlı genetiği sağlam bitkisel temizlik ve bakım malzemeleri mevcut.

İtiraf edeyim bir dönem arapsabunu ve diğer ürünleride denedim ama yenilediğim bosh marka bulaşık makinam bile arap sabunuyla yıkayamadı.

Makinamın içi margarinle sıvanmış gibi oldu.Hiç verim alamadım.

Ayrıca arapsabunlarının bazılarıda oldukça adi ve ucuz parfüm içeriyor bu normal temizlik ürünü kadar zararlı.

Ben bir anne olarak uzun araştırmalar sonucu ürünlerine gerçekten güvendiğim bu firmaya karar verdim.Yaklaşık 2 yıldır ersağ kullanıyorum.Türlü türlü organik temizlik ürünleri denedim araştırdım.

Peki Neden ersağ’ı seçtim?
ersag dogal temizlik1-Yerli türk firması

2-İçeriğinde Ritha denen hindistandan gelen genetiği sağlam 55 etken mikrop öldürücü maddesi olan bir bitki var.Bu yüzden gerçekten çok doğal.

zaten pamukkale üniversitesi onaylı belgeleri mevcut.Dobra dobra %94 oranında organiktir yazıyor.

3-Genetiği bozuk bir bitki(mısır,soya vs..) değil ritha bitkisinden oluşuyor.

4-Ürünler konsantre ve ucuz.Sırf kendi alımlarımda dahi çok karlı alıyorum.Satış yapmak istesem satış fiyatım çok iyi oluyor.

5-Gerçekten iyi temizliyor.Ama  kimyasallı temizlik ürünleri gibi öyle çok jan janlı parıltılar oluşmuyor.Ama tertemiz ve güzel kokulu ve parlak oluyor.

6-Kişisel temizlikten parfümeri,çamaşır,wc ‘ye kadar ürün yelpazesi çok geniş.

7-Özellikle hormonlarımızı bozan FOSFAT maddesini içermiyor.

8-Diğer doğrudan satış firmaları gibi insanı kullanmıyor.Hakkını fazlasıyla alıyorsun.İndirimler, hediyeler,tatiller oluyor.Üye başına 10 tl kazanılıyor.

9-Bu ürünlerin ambaljları dahi plastik değil çevrede çözünen ambalajlar.Buradan firmanın iyi niyetinide daha iyi anlamış oluyoruz.

10- Sistemde üyelik aidatı, hava parası vs.. yok.100tl’lik ürün alımıyla üye olmuş oluyorsunuz.Satış yapmasanızda üyelikten düşme felan yok.(bu diğer networklardan ayıran en güzel özellik)

Sonuç olarak şunu söyleyeyim: Şuanda Türkiye’de daha organik olup bunu sertifikayla kanıtlayan, daha ucuz olan ve sermayesi yerli ve bu kadar kazançlı bir firma yok.

ürünleri elinize alıp içindekilere şöyle bir bakmak istediğinizde görüyorsunuz ki sanki bir bitki çayının içeriğine bakıyorsunuz.

Özellikle bebek şampuanı tamamen bitki çayı tarifi gibi 🙂

Bu ürünleri marketlerde bulmanız mümkün değil.Üyelik sistemiyle çalışıyor.Üye olup ürünleri yüksek indirimli alabilir yada herhangi bir üyeden ürün temin edebilirsiniz.
Üye olduğunuzda ürünleri %20 indirimli alacaksınız.Hem doğal temizlik hemde kazanç sağlayan bir sistem.

Kendiniz  http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=400048 linkinden Sponsor numarası olarak 400048 girerek üye olup.

Telefonla yada onlıne sipariş verebilrisiniz. Telefon: 0258 371 45 31

Yada ben üyeyim arzu edenleri üye yapabilirim. Ayrıntılı bilgi için busrayaz13@hotmail.com‘ a mail atabilirsiniz.

İşin ticaretide güzel ama onu bir kenara bırakırsak; Üye olmasanız da bırakın market raflarındaki fosfat dolu kimyasal ürün deposu deterjanları. Bu konuda bir uyanıışa geçelim…

Ücretsiz üye olun!

Bilgileri girin %25 indirimli alışverişe başlayın..
%100 organik olan yeni ersağ ürünleri ile ilgili diğer yazım:

%100 Organik Bitkisel Temizlik Ürünleri

birorgunun

 

ersag helal sertifika ersag helal sertifika 2

 

Share.

Leave A Reply