Boğaziçi Yaşam Merkezi Oyun Alanlı Restoran

0

Çocuk oyun alanlı restoran paylaşımlarımdan biri daha Üsküdar Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezini sizlere tanıtmak istiyorum. Mekan Kirazlıtepe’de yeni açıldı1.

Yaşam merkezinin her katında farklı aktiviteler yüzme, spor salonu, konferans salonu, düğün salonu, bilgi evi gibi çeşitli aktiviteler için mekanlar ayarlanmış.

En üst katta ise Erguvan Restoran bulunuyor. Restoran helal bir restoran, tüm etleri güvenilir. Bunun dışında mekan olarak boğazı görüyor, oldukça geniş bir alana servis yapılıyor.

 

154162

 

 

 

 

Ayrıca en güzel yanı hemen aynı katta restoranın içinde çocuk oyun alanı ve belletmen olması ailelerin tercih sebebini oluşturuyor. Oyun alanı çocukların ilgisini çekecek şekilde top havuzu, oyuncak ev, masalar vb… ile donatılmış.

157 IMG_5780 1411

Özel gruplar için VIP alanı da bulunuyor. Hafta içi-hafta sonu  her gün açık büfe kahvaltı var. Hafta içi açık büfe kahvaltı 20, haftasonu daha zengin menüyle 25tl. Yemeklerin fiyatları da oldukça makul. Çocuk oyun alanına çocuğunuzu bırakıp çok rahat yemek yiyebileceğiniz keyifli bir mekan. Tavsiye ediyorum 🙂

12

İletişim için: http://www.kentur.com.tr/

Share.

Leave A Reply